Клімат і внутрішні води Австралії (7 клас)

дата публікації: . Надруковано у: Географія

Автор розробки: Линькова Наталя Афанасіївна


Сформувати в учнів знання про загальні особливості клімату і внутрішніх вод Австралії, виявити яким чином географічне положення материка впливає на особливості клімату та формування вод суходолу; вдосконавлювати практичні вміння і навички роботи з тематичними картами атласу; виховувати культуру спілкування, спостережливість і допитливість. …
Комментарий (0) Просмотров: 21

Кубійович Володимир Михайлович. Український географ і демограф, громадський діяч.

дата публікації: . Надруковано у: Географія

Автор розробки: Богдан Ольга Юріївна


В.М.Кубійович є дослідником і популяризатором географії, українського етносу на теренах України і поза ними. У даній статі висвітлюється його життєвий шлях та наукова діяльність. Матеріали даної статті можуть бути використанні на уроках географії при вивченні тем «Вітчизняні вчені економ-географи», «Населення України» (9 клас). …
Комментарий (0) Просмотров: 17

Географічний квест "З Україною в серці"

дата публікації: . Надруковано у: Географія

Автор розробки: Лізвінський Віталій Леонідович


Представлено розробку повторювально-узагальнюючого уроку у формі квесту. Метою заходу є формування в учнів вміння застосовувати на практиці знання, здобуті на уроках географії; розвиток логічного й абстрактного мислення, вміння аналізувати, порівнювати, узагальнювати, робити висновки. …
Комментарий (0) Просмотров: 39

Урок референдум " Глобалізація за і проти "

дата публікації: . Надруковано у: Географія

Автор розробки: Балаєва Ірина Борисівна


 Сьогодення диктує вирішення питання глобалізації для сучасної молоді. Для старшокласників постає питання свого майбутнього.

 Урок розрахований для учнів 10 – 11 класів. Він дає змогу зорієнтуватися молоді в найближчому майбутньому. Оцінивши процеси, що відбуваються в світі.

Комментарий (0) Просмотров: 40

Мінерально-сировинні ресурси України.

дата публікації: . Надруковано у: Географія

Автор розробки: Микитюк Валентина Миколаївна


Мета: поглибити й систематизувати знання учнів про паливні ресурси та їх зв'язок з геологічною будовою; виявити закономірності розташування  родовищ корисних копалин України за допомогою карт атласу;  сформувати знання про паливні корисні копалини, їх господарську  оцінку, основні шляхи раціонального використання й охорони.

Комментарий (0) Просмотров: 36

Тема. Зона мішаних та широколистяних лісів

дата публікації: . Надруковано у: Географія

Автор розробки: Маслак Зоя Вікторівна


Тема. Зона мішаних та широколистяних лісів

Мета:надати знання про природну зону мішаних та широколистяних лісів та її географічне положення, удосконалювати навички та вміння давати комплексну характеристику природної зони, розвивати творчі здібності учнів; виявляти характерні ознаки природних компонентів, що зазнали впливу господарської діяльності людини, удосконалювати навички роботи з…

Комментарий (0) Просмотров: 37

Формування картографічної компетентності. Майстер-клас.

дата публікації: . Надруковано у: Географія

Автор розробки: Cтупак Г.П.


Майстер-клас для вчителів географії з формування картографічної компетентності в учнів загальноосвітніх закладів, може бути використаним на уроках географії,позакласних заходах.

 

Комментарий (0) Просмотров: 76

Урок-подорож "Вулкани, гейзери, гарячі джерела"

дата публікації: . Надруковано у: Географія

Автор розробки: Біловоденко Тетяна Володимирівна


В конспекті уроку розкриваються процеси утворення вулканів, гарячих джерел і гейзерів, дізнаються про їх місцепоходження та можуть на практиці створити свої моделі.

Комментарий (0) Просмотров: 59

© 2012 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.