Крок 1. Пройдіть авторизацію на сайті

Отримати сертифікат можуть лише автори "Учительського журналу ~on-line", ПІБ яких зареєстровано на сайті.

Зверніть увагу, на нашу добірку розробок, виключно ви її робите, та завдяки вам вона розвивається. Не соромтеся підписати свою роботу своїм справжнім ім'ям. Не вказуйте у полях ПІБ логіни, цифри або сучасні ніки з соцмереж.

Також звертаємо Вашу увагу, що замовлення сертифікату (якщо автор роботи писав без помічників) можливо лише на ім'я, яке вказано при реєстрації. У разі співавторства, хоча б один з авторів має бути правильно зареєстрований на сайті, інші співавтори вказуються у тексті анотації до розробки

Крок 2. Перейдіть до додавання розробки

Почати додавати розробку можна через пункт головного меню сайту "Додати розробку / ВАША ПУБЛІКАЦІЯ", він з'явиться лише після проходження авторизації на сайті. За цим пунктом меню Ви знайдете умови, яким має відповідати розробка, та інструкцію з додавання матеріалу на сайт.

Крок 3. Дочекайтесь перевірки роботи

Усі матеріали авторів проходять модерацію на відповідність умовам друку (крок2). Дочекайтесь публікації вашої роботи, зазвичай очікувати не потрібно більше ніж добу. Якщо через 2-3 доби ви не побачили власну розробку на сайті (усі ваші роботи можна знайти за пунктом меню "Мої публікації", під логотипом журналу на сайті), скоріш за все, ви допустили помилку при оформлені роботи або не дочекались завантаження файлу. У такому випадку ознайомтесь з умовами публікації матеріалу на сайті ще раз, додайте роботу знов на сайт та перевірте, чи відповідає оформлення вашої роботи цим вимогам.

Крок 4. Замовте сертифікат про публікацію авторського матеріалу

sertf1.png
Є 2 варіанти сертифікатів: паперовий та електронний. Відрізняються лише шляхом отримання: паперовий ми надсилаємо через Укрпошту, електронний - на вашу електронну скриньку.

Оберіть зручний для вас варіант отримання сертифікату та заповніть форму замовлення сертифікату.

Зверніть увагу! Обов'язковим полем форми є: "Посилання на Ваш матеріал на сайті Учительського журналу *" яке ви не зможете заповнити, доки матеріал не буде надруковано на сайті (див. Крок 3), тому переходьте до заповнення форми, лише після публікації вашого матеріалу.
Укрпошта
Укрпоштапаперовий сертифікат
відправка 2 рази на місяць,
чекати 30-40 днів, 
оплата при отриманні
Електронна пошта
Електронна пошта електронний сертифікат
Відправка протягом 7 днів
з моменту підтвердження вашої
сплати листом на нашу електронну пошту

Крок 5. Сплатіть за сертифікат

Вартість та варіант сплати за сертифікат також залежить від його типу.

Паперовий сертифікат Ви отримаєте після заповнення форми (Крок 4), на вашому поштовому відділені, де і буде проходити сплата.
На сайті вказана вартість виготовлення сертифікату, остаточна вартість може відрізнятися і залежить від комісії УКРПОШТИ.


Електронний сертифікат виготовляється після сплати та підтвердження (Крок 6). Сплатити можна одразу на сайті (без комісій та черг, карткою будь-якого банку, головне щоб вистачало грошей на карті та вона була відкрита для сплат у мережі Інтернет) або згенерувати квитанцію та сплатити у будь-якому відділені зв'язку чи банку (в такому випадку додається комісія фінансової установи, де ви проводите платіж).

Сертифікати з доставкою "Укрпоштою" сплачуються при отриманні

 

Або натисніть на кнопку нижче та сплатіть онлайн одразу за необхідну кількість сертифікатів

 

Сплатити за 2 сертифікати

Сплатити за 3 сертифікати

Сплатити за 4 сертифікати

Сплатити за 5 сертифікатів

Сплатити за 6 сертифікатів

Сплатити за 7 сертифікатів

Крок 6. Підтвердження сплати / виключно для електронних сертифікатів

Підтвердити сплату потрібно задля пришвидшення процедури надсилання сертифікату, особливо, якщо сплачували  квитанцією.
Просто надішліть нам:
* фото чеку про сплату (сплата через квитанцію)
* ID операції / номер замовлення (сплата через Інтернет)

Надіслати підтвердження ви можете через електронну пошту (e-mail адміністратора ) або  через відповідну форму (натисніть червону кнопку праворуч).

У іншому випадку інформація про сплату надійде до нас лише наприкінці наступного місяця від дати сплати

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates