Увага! На сайті тривають профілактичні роботи, частина контенту недоступна
( У категоріях: "Англійська мова і література", "Музика, мистецтво, художня культура", "Психологія", "Інше" може не бути файлів).

Звук [ж], буква "же"

​Анотація: Розробка уроку-казки з української мови для 1 класу. Матеріал допоможе вчителям початкових класів з допомогою казкових героїв (казка Буратіно) вивчити букву "же". 

Мета: ознайомити учнів з буквами «Ж», «ж» (же), їх назвою та звуковим звучанням; формувати в учнів літературну вимову слів зі звуком [ж], розвивати навички правильного свідомого читання, розвивати увагу, пам'ять, мислення та мовлення, пізнавальні здібності учнів, збагачувати словниковий запас дітей, познайомити з комахами, які потребують охорони, виховувати бережне ставлення до природи, прагнення охороняти її, бути їй другом.
Обладнання. казкові герої (Буратіно, Мальвіна, П'єро, Карабас-Барабас, Черепаха Тортіла, Артемон), предметні малюнки до гри «Оживи лілію», квіти зі складами, макет кошика, залізні монети.
В розробці уроку представленні ігри з ріною дидактичною метою: ігри -фантазії, на знаходження звукових моделей слів, на передбачення і т.д.


Имя файла: 5aa
Размер файла: 98 kb
Скачать фаил
Т.Г.Шевченко "Садок вишневий коло хати..."
Дидактичний матеріал для проведення виховних заход...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.