Зошит для контрольних робіт з української мови, 10 клас (профільний рівень, І частина)

Анотація: 

Цей збірник може бути використаний для контролю навчальних досягнень у І семестрі учнів 10 класуз профільним вивченням української мови та літератури, а також для підготовки старшокласників до ЗНО. Завдання для самостійних і контрольних робіт складені так, щоб десятикласники могли узагальнити й систематизувати, а вчителі – проконтролювати їхні знання не лише з фонетики, графіки, орфоепії, орфографії талексикології, а й із синтаксису і пунктуації, які вивчалися у 8 – 9 класах.

Посібник оформлено згідно з методичними рекомендаціями Міністерства освіти і науки щодо вивчення української мови за зразкомзошита для контрольних робітз української мови для 10 класу (Авраменко О.М. Зошит для контрольних робіт з української мови (рівень стандарту): 10 клас. – К.: Грамота, 2013).


Имя файла: 10----
Размер файла: 282 kb
Скачать фаил
Урок-подорож з української мови на тему "Прогулян...
Дієприкметник
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates