"Зона мішаних та широколистих лісів "-урок засвоєння нових знань

​Анотація: Мета: -формування предметних компетентностей : сформувати вміння склада-​ти характеристику природної зони, розпізнавати її географічне поло​ження, межі зони мішаних та широколистих лісів;розглянути закономірний процес посилення впливу людини на природу Полісся ;

-формування ключових компетентностей:розвивати практичні навички школярів систематично працювати з підручником, картами, додатковою літературою, визначати своє ставлення до конкретних явищ взаємодії людини з навколишнім середовищем, увагу, пам'ять, критичне мислення;формувати в учнів вміння сприймати та оцінювати інформацію, передавати свої враження через добір матеріалу до теми; формувати пізнавальний інтерес учнів до рідної землі; сприяти вихованню емоційно-чуттєвого ставлення до навколишнього середовища, любов та повагу до рідного краю.


Имя файла: 8--3
Размер файла: 35 kb
Скачать фаил
Дослідження екологічної безпеки Полтавщини
Тема : Урок узагальнення знань з теми «Земля на пл...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates