Увага! На сайті тривають профілактичні роботи, частина контенту недоступна
( У категоріях: "Англійська мова і література", "Музика, мистецтво, художня культура", "Психологія", "Інше" може не бути файлів).

"Зміни приголосних при творенні слів : іменників із суфіксом -ин(а) від прикметників на -ський, -цький; буквосполученням -чн-(-шн-)"

​Анотація: Конспект уроку з української мови у класі за темою "Зміни приголосних при творенні слів : іменників із суфіксом -ин(а) від прикметників на -ський, -цький; буквосполученням -чн-(-шн-)". У конспекті чітко визначена мета, тип уроку та форма проведення уроку, а саме урок - подорож. Робота на уроці проводитиметься за навчальною, пізнавальною, виховною метою, використовуватиметься Тлумачний словник. Чітко визначені етапи уроку, зокрема організаційний, актуалізація й корекція опорних знань учнів, мотивація навчальної діяльності. Конспект насичений матеріалом про життєвий і творчий шлях Івана Яковича Франка, використано уривок з його поезії. Заслуговує на увагу те, що кожен учитель буде мати змогу використати цей конспект на уроці. Конспект збагачений індивідуально-диференційованими завданнями, творчим конструюванням(компетентність продуктивної творчої дільності), фонетичним практикумом


Имя файла: 5b27c0f2e3c0
Размер файла: 161 kb
Скачать фаил
Почуття і емоції. Вияви почуттів. Способи висловлю...
Переказ тексту розповідного характеру за поданим п...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.