"Зміни приголосних при творенні слів : іменників із суфіксом -ин(а) від прикметників на -ський, -цький; буквосполученням -чн-(-шн-)"

​Анотація: Конспект уроку з української мови у класі за темою "Зміни приголосних при творенні слів : іменників із суфіксом -ин(а) від прикметників на -ський, -цький; буквосполученням -чн-(-шн-)". У конспекті чітко визначена мета, тип уроку та форма проведення уроку, а саме урок - подорож. Робота на уроці проводитиметься за навчальною, пізнавальною, виховною метою, використовуватиметься Тлумачний словник. Чітко визначені етапи уроку, зокрема організаційний, актуалізація й корекція опорних знань учнів, мотивація навчальної діяльності. Конспект насичений матеріалом про життєвий і творчий шлях Івана Яковича Франка, використано уривок з його поезії. Заслуговує на увагу те, що кожен учитель буде мати змогу використати цей конспект на уроці. Конспект збагачений індивідуально-диференційованими завданнями, творчим конструюванням(компетентність продуктивної творчої дільності), фонетичним практикумом


Имя файла: 5b27c0f2e3c0
Размер файла: 161 kb
Скачать фаил
Почуття і емоції. Вияви почуттів. Способи висловлю...
Переказ тексту розповідного характеру за поданим п...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates