Живіть з користю для інших

Анотація: Більшість дорослих в пориві божевілля прагнуть рватися вперед, підніматися щосили по кар'єрних сходинках, насправді не розуміючи тих, хто покірно залишається внизу.У дорослому житті нам все менше хочеться віддавати або щось робити.І все більше ми бажаємо мати і отримувати.

Ніхто з «закостенілих» дорослих людей ніколи не навчить вас цінувати те, що ви маєте і дійсно радієте цьому.Насамперед тому, що самі цього не вміють.Таке вже типове життя дорослої людини: вона завжди хоче більшого, жадає недосяжного і сподівається через п'ять років сказати самій собі, що зуміла подолати кілька нових ступенів.


Ім'я файлу: ----2
Розмір файлу: 120 kb
Викачати файл
Бажання є головним драйвером життя
У СМІХОТЕРАПІЇ – ВЕЛИКІ ПЕРСПЕКТИВИ
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates