Життєві трудності сходинка до успіху

Анотація:Гоменюк Д.В.  Перешкоди необхідні для успіху, тому що перемога приходить тільки після завзятих боїв і незліченних поразок. Кожна битва, кожна невдача формують ваші навички й здатності, зміцнюють вашу мужність і витримку, ваші могутність і впевненість.

Саме тому всі перешкоди у вашому житті розглядайте як виклики, які вам призначено подолати. Ви будете зустрічатися з ними постійно (тому потрібно бути готовим до цього), однак також вірте, що виїх обов'язково подолаєте.

Отже, використовуйте перешкоди, щоб формувати свою силу й навички, не уникайте їх. Знайдіть спосіб подолати їх! Шлях є завжди! Якщо ваші думки суперечать вашому бажанню, контролюйте їх, вивчайте свої думки, поміркуйте над ними (замість питання «Чому вони виникли?» спитайте себе «Навіщо вони вам?», але однаково продовжуйте рухатися вперед. 


Ім'я файлу: 0-30----
Розмір файлу: 57 kb
Викачати файл
Фрази, які допоможуть нам у важкі часи
Що відбувається з нашим мозком? (або Чому сучасні...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates