Здоровий спосіб життя

​Анотація: Практичний посібник розрахований для використання вчителями при підготовці до уроків української мови, для самоперевірки знань учнями. У ньому зібрано різні за змістом різнорівневі завдання: словникові, навчальні та перевірочні диктанти, тестові завдання; матеріали для розвитку зв'язного мовлення. Завдання передбачають перевірку знань учнів з різних тем: вживання апострофа та м'якого знака; види речень за метою висловлювання, за будовою; розділові знаки в різних за будовою реченнях, при звертаннях, вставних словах та словосполученнях; складання розповідей за ілюстраціями; вживання синонімів та фразеологізмів у мовленні, їх тлумачення; поділ тексту на складне синтаксичне ціле, визначення теми та мікротем тексту, поділ його на абзаци.
Більшість матеріалу посібника за змістом спрямована на одну із проблем навчально-виховного процесу «Виховання здорової інноваційної особистості».


Имя файла: 5a0a01
Размер файла: 4 mb
Скачать фаил
Конспект уроку та презентація на тему: "Речення дв...
Енергозбереження
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates