Збірник завдань з теми "Квадратні рівняння"

​Анотація: Збірник завдань з теми: «Квадратні рівняння» є дидактичним матеріалом з математики для використання на уроках алгебри у 8 класі.

В збірнику наведені приклади для розв'язування неповних, стандартних та більш складних квадратних рівнянь, рівнянь з буквеними коефіцієнтами, прикладів на дослідження коренів квадратних рівнянь за їх коефіцієнтами, приклади на розв'язування рівнянь та складання рівнянь з наданими коренями за теоремою Вієта.

Такий збірник є допомогою для забезпечення практичними завданнями учнів як під час уроків так і для підготовки до уроків вдома, а також може використовуватися учнями для самостійної роботи, тому що він містить короткі алгоритми розв'язування стандартних завдань.

Поряд з цим, збірник має достатню кількість більш складних завдань, що може забезпечити індивідуальну роботу обдарованих учнів на уроках та самостійну роботу вдома.

Крім прикладів збірник містить розв'язування та відповіді. Це дозволяє спростити роботу учителя при підготовці до уроків та перевірки домашнього завдання.

Всі приклади в збірнику згруповані по розділах, мають чітку нумерацію та зберігають принцип «від простого до ускладненого».


Имя файла: -
Размер файла: 1.7 mb
Скачать фаил
Презентація з математики для 6 класу "Найрозумніши...
Виховання учнів математикою. (Як реалізувати вихов...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates