Збірник інструкційних карток для виконання лабораторних та практичних робіт з хімії студентами І – ІІ курсу технікумів та коледжів, та / або учнями 10 – 11 класу

​Анотація: Збірник матеріалів містить інструкційні картки для виконання лабораторних і практичних робіт студентами І - ІІ курсу коледжів та / або учнями 10 - 11 класів, які розроблено відповідно до навчальної програми предмету «Хімія. 10 – 11 класи. Рівень стандарту» для закладів загальної середньої освіти, затвердженої Міністерством освіти і науки України (наказ № 1407 від 23.10.2017). У збірнику, після інструкції кожного досліду, розміщено посилання на відповідне відео з відеохостингу YouTube, що може полегшити здобувачам освітніх послуг виконання лабораторних і практичних робіт, передбачених чинною програмою.


pdf
Имя файла: -------2020
Размер файла: 362 kb
Скачать фаил
«Загадки про хімічні елементи» (кросворд хімія 7 ...
Візуалізація освітнього процесу викладання хімії
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates