Збірник дидактичних матеріалів до практичних занять з вищої математики.

Анотація: 

Збірник дидактичних матеріалів призначений для студентів коледжу економічних спеціальностей. Його метою є допомога студентам у поглибленні та закріпленні теоретичних знань, у набутті практичних навичок з тем вищої математики.

Дидактичні матеріали створені відповідно до освітньо-професійноїпрограмипідготовкимолодшого спеціаліста з предмету²Вища математика².

Збірник складається з 12 методичних вказівокдо практичних занять та охоплює такі розділи курсу вищої математики, як елементи математичного аналізу, лінійної алгебри, аналітичної геометрії.

На практичному занятті студенти набувають навичок та вмінь розв'язувати задачі, застосовувати теоретичні знання при розв'язанні прикладних задач. Після опрацювання матеріалу на практичному занятті студенти можуть виконати індивідуальні завдання, які вимагають повної самостійності виконання.


Имя файла: --------
Размер файла: 250 kb
Скачать фаил
Раціональні рівняння як математичні моделі реальни...
Методичні рекомендації до самостійної роботи студе...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates