Збірник тестових завдань з економіки для учнів І курсу.

​Анотація: Тест - система завдань спеціальної форми, яка дозволяє виміряти рівень знань, навичок і вмінь, що вимагають коротких однозначних відповідей. Тестування - це випробування (перевірка) знань, що проводиться на основі певної методики. 

Тестові завдання можна використовувати в процесі викладу нового навчального матеріалу, для закріплення та узагальнення вивченого матеріалу за курс.
Завдання можна застосовувати при проведенні вибіркового або фронтального контролю. Оскільки цей процес передбачає об'єктивність оцінювання знань, умінь і навичок у процесі практичної діяльності, то найбільш ефективним методом є тестові завдання. Саме вони дають змогу мобільно перевірити, як учні засвоїли той чи інший матеріал, порівняно швидко оцінити рівень засвоєного та скоригувати прогалини у знаннях.


Имя файла: 5a585a6a4
Размер файла: 265 kb
Скачать фаил
Заняття з теми «Вплив нецінових факторів попиту і ...
Позакласний захід-гра "Ерудит економіки"
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates