Увага! На сайті тривають профілактичні роботи, частина контенту недоступна
( У категоріях: "Англійська мова і література", "Музика, мистецтво, художня культура", "Психологія", "Інше" може не бути файлів).

Збірник тестових завдань з економіки для учнів І курсу.

​Анотація: Тест - система завдань спеціальної форми, яка дозволяє виміряти рівень знань, навичок і вмінь, що вимагають коротких однозначних відповідей. Тестування - це випробування (перевірка) знань, що проводиться на основі певної методики. 

Тестові завдання можна використовувати в процесі викладу нового навчального матеріалу, для закріплення та узагальнення вивченого матеріалу за курс.
Завдання можна застосовувати при проведенні вибіркового або фронтального контролю. Оскільки цей процес передбачає об'єктивність оцінювання знань, умінь і навичок у процесі практичної діяльності, то найбільш ефективним методом є тестові завдання. Саме вони дають змогу мобільно перевірити, як учні засвоїли той чи інший матеріал, порівняно швидко оцінити рівень засвоєного та скоригувати прогалини у знаннях.


Имя файла: 5a585a6a4
Размер файла: 265 kb
Скачать фаил
Заняття з теми «Вплив нецінових факторів попиту і ...
Позакласний захід-гра "Ерудит економіки"
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.