Збірка вправ з риторики

​Анотація: В умовах демократизації, духовно-інтелектуального відродження українського народу, зростання культурно-освітницької активності, гуманізації та гуманітаризації реформованої освіти активизується проблема духовності людини, народу. Людина – міра усіх речей – так було, так є і так буде.

В час відродження національної культурної спадщини стає проблема підвищення якості освіти як одного з джерел формування людини особис-тісного типу, яка вміє самостійно мислити, переконувати живим словом, спонукати до дій в ім'я торжества істини, добра, краси.
З цією метою учителем було дібрано матеріали з розвитку мовлення, вміння висловлювати думки. Робота містить добірку вправ, спрямованих на формування компетенцій володіння ораторським мистецтвом.


Имя файла: 5a2900b28a
Размер файла: 50 kb
Скачать фаил
Робота з обдарованими дітьми на уроках російськкої...
Сложное предложение (общее понятие)
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates