«Збірка віршованої пальчикової гімнастики з використанням Су-Джок масажерів»

Анотація: В цьому методичному посібнику розміщені матеріали, які допоможуть ознайомитися педагогам та батькам з іграми і вправами, які поліпшують пам'ять, розумові здібності дитини, усувають її емоційну напругу, розвивають координацію рухів, спритність рук, підтримують життєвий тонус, знімають розумову втому, сприяють мовленнєвому розвитку із застосуванням Су-Джок масажерів.

Добре розвинена мова - найважливіша умова всебічного повноцінного розвитку дітей. Чим багатша і правильніша у дитини мова, тим легше їй висловлювати свої думки, тим ширше її можливості в пізнанні навколишньої дійсності, набагато змістовніші і повноцінніші стосунки з однолітками і дорослими, тим активніше здійснюється її психічний розвиток. Але останнім часом спостерігається зростання числа дітей, що мають порушення загальної, дрібної моторики і мовленнєвого розвитку. Тому так важливо дбати про формування мови дітей.


Имя файла: -_20190211-141412_1
Размер файла: 5.2 mb
Скачать фаил
Конспект заняття з грамоти для дітей старшої групи...
Конспект логопедичного заняття з елементами біоене...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates