Заняття з пошуково дослідницької діяльності "Чарівна водиця"

Анотація: Це заняття вчить дітей робити виводи після проведення експериментів, про властивості води: (відсутність власної форми; текучість; пара теж вода;вода може розчиняти деякі речовини.Пояснює дітям, чому вода інколи потребує очищення, і дає елементарне уявлення про процес фільтрації. Активізує і збагачує словник дітей іменниками, прикметниками, дієсловами по темі заняття.

Розвиває навики проведення лабораторних дослідів: (закріпити уміння працювати з посудом), закріпити уміння працювати з незнайомими речовинами та обладнанням, дотримуючись при цьому необхідних заходів безпеки.

Виховує вміння працювати в групі; вміння враховувати думку партнера; відстоювати власну думку, доводити свою правоту; дбайливе ставлення до води.


Имя файла: --
Размер файла: 30 kb
Скачать фаил
Конспект роботи з трудової діяльності для дітей ст...
Профильные разработки "Развитие связной речи у дет...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates