Заняття з дисципліни "Основи агрономії". Тема: "Обробіток грунту"

Анотація: 

Заняття з використанням інтерактивних технологій навчання та кооперативної організації навчальної діяльності здобувачів освіти на занятті.

Вид заняття - комбіноване, тип заняття - повідомлення і засвоєння нових знань;

Мета:

Навчальна: Розглянути прийоми обробітку грунту. Охарактеризувати спрямованість обробітку грунту в інтенсивному землеробстві.

Розвиваюча: Розвивати самостійність мислення, вміння аналізувати, виділяти головне; формувати у здобувачів освіти розуміння того, що знання основ обробітку грунту є визначальниму отриманні високих врожаїв сільськогосподарських культур.

Виховна: Розвивати розумові здібності, пізнавальні інтереси здобувачів освіти. Виховувати у здобувачів освіти почуття поваги до природи та працівників сільського господарства.


Имя файла: -
Размер файла: 37 kb
Скачать фаил
Зима кохання
Роль класного керівника у формуванні життєво компе...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates