Заняття- квест «На гостини до Зими».

Анотація:Заняття організоване у форміквесту-подорожі до країни «Кришталева зимонька». Воно було пов'язанез життямі досвідом дошкільників та вивченим матеріалом. Ефективно були використані наочні,словесні та практичні методи. Провідним методом була гра. Телевізор, наочний матеріал, магнітофон, допомогли в організації активного мислення дітей. Матеріал заняття відповідав віковим особливостям дітей. Тому у роботі вдало пов'язалися: репродуктивна,творча активність та пізнавальна самостійність дітей.

На занятті я використала прийоми узагальнення та порівняння, де діти називали птахів, тварин, порівнювали схожість та відмінність між ними. Продовжувала формувати навички утворювати прикметники. Стимулювала у дітей вживання повних речень. Поповнювала словниковий запас словами-назвами зимових явищ, зимових птахів, зимового одягу. Розвивала пізнавальну активність, зв'язне мовлення, логічне мислення, уяву. Продовжую формувати екологічну культуру, вміння бачити красу рідного краю. Вчу берегти природу та допомагати меншим. Виховую вміння працювати в колективі.


pdf
Имя файла: --
Размер файла: 194 kb
Скачать фаил
Заняття- квест «Золота Осінь»
Інтегроване заняття для дітей старшої групи "Подор...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates