«Загадки про хімічні елементи» (кросворд хімія 7 клас)

Анотація: Використання завдань відтворення матеріалу – первинний і необхідний етап повторення та контролю рівня знань учні. Однак, «механічне» повторення вивченого матеріалу, не викликає зацікавленості дітей. Особливо малоефективне просте повторення навчального матеріалу на підсумкових уроках. Активізувати учнів можна завдяки нетрадиційним формам роботи, одним з яких є робота з тематичними кросвордами, що містять багато нових термінів, які важко запам'ятовуються.

Вивчаючи хімію у 7 класі, ми з учнями підібрали загадки про хімічні елементи і склали кросворд. Адже, кросворд - це гра на відгадування слів, якими треба заповнитипусті клітинки малюнка із квадратів. Діти захоплюються такою роботою, вона не стомлює, йводночас зацікавлює, дає можливість виявити ініціативу, винахідливість, творчість.


Имя файла: ---
Размер файла: 80 kb
Скачать фаил
Урок у 11 класі. Тема: «Неметали. Загальна характе...
Збірник інструкційних карток для виконання лаборат...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates