Сприймання людиною інформації. Властивості інформації. Види інформації за способом сприймання: зорова, слухова, нюхова, смакова, дотикова

Анотація: Даний матеріал " Сприймання людиною інформації. Властивості інформації. Види інформації за способом сприймання: зорова, слухова, нюхова, смакова, дотикова" має на меті:познайомити учнів з органами чуттів людини, за допомогою яких вона сприймає повідомлення; формувати інформаційно-комунікаційну компетентність; сприяти розвитку спостережливості, логічного мислення, самостійної діяльності учнів, мовленнєвих навичок та пам'яті; виховувати чуйність, увагу, інтерес до інформатики. Дасть можливість вчителям, що викладають інформатику в початкових класах швидше підготуватись до уроків.


Имя файла: --.--
Размер файла: 1.5 mb
Скачать фаил
Корисні копалини рідного краю
Театр+сім'я+учитель=сімейний клуб
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates