"Японія - країна вранішнього сонця"

​Анотація: За указом президента України. 2017 рік було оголошено роком Японії в Україні. Вихованці училища долучилися до заходів, які пов'язані з цією країною.

Тому було проведено інтегрований пізнавально-виховний захід, мета якого - поглибити й розширити знання про екзотичну й неповторну Японію; розширювати кругозір учнів; виховувати повагу до прекрасного.
Під час виховного заходу ми мандруємо у далеку, дивовижну Японію – Країну Сонця, що сходить, знайомимося з історією, природою яка надзвичайно красива і разом з тим жорстока та підступна. Країною орігамі, танка та бонсай, роботів та самураїв, Японія є прикладом для усього людства як із злиденної, бідної на природні ресурси, можна перетворитися на високо розвинену державу з економікою знань та інновацій.
Виховний момент простежується протягом усього заходу. При проведенні заочної подорожі спрямовується увага на кругозір і обізнаність учнів про країну вранішнього сонця.
Використовуються різноманітні форми роботи з аудиторією. Серед них: показ відеороликів, виконання вихованцями фігур орігамі. Завдання заходу було спрямоване визначити актуальності даної теми в сьогоднішніх умовах;
спонукати до формування власної точки зору; уміти працювати в групах і створювати презентації для виступів; вміти застосовувати додаткову інформацію.
Представлена робота стане прикладом ефективності використання вибраних методів і форм роботи, зацікавить вихователів, допоможе більш ефективно організувати процес виховання.
Розробка виховного заходу може бути використана в роботі іншими вихователями.


Имя файла: 5aaf70ebf1d
Размер файла: 27 kb
Скачать фаил
Народні обереги
Дорослий друг дитячої фантазії (В.Нестайко і його ...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates