Як спонукати себе до реальних змін?

Анотація: Чи ж легко створити цю мотивацію, у просторіччі «чарівний стусан», який направить вас у політ до вершин мрії? Розчаруємо. Немає такої чарівної кнопки, яка запустить у вашій голові рух стрілки від "не хочу" до "хочу завжди". Більше того, навіть якщо стрілка і хитнеться убік «хочу», її положення завжди буде досить нестійким.

Немає способу, який раз і назавжди створить вам мотивацію, зробить так, щоб ви завжди були енергійними та спрямовували всі сили на досягнення задуманого.

Людська психіка працює так, що більшість «позитивних» підкріплень (мрії про світло майбутнє, візуалізації, пошук у собі позитивних якостей – що там нам зазвичай пропонується?) працює лише короткий час.

Мабуть, єдине, що спрацьовує з гарантією – розуміння, що до «дна ви вже долетіли», далі падати нікуди і залишається тільки відштовхнутися для руху вгору.


Ім'я файлу: -----
Розмір файлу: 254 kb
Викачати файл
МОГУТНЯ СИЛА СЛОВА 4
ОПОРА НА ПОЗИТИВ!!!
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates