Як швидко та успішно можна змінити себе? (використовуємо резерви психічної саморегуляції)

Анотація: Історія розвитку людства (це також, підтверджує й наука) свідчить, що майже всі проблеми, які з'являються в людини в процесі життя, не об'єктивні, а суб'єктивні, тобто тією чи іншою мірою залежать від самої людини. І, виходячи із цього, всі вони цілком переборні завдяки власним зусиллям самої людини. Справа тільки в кількості зусиль, які необхідно буде для цього прикласти.

А що для цього треба зробити? Переробити себе, перешикувати свою психіку відповідно до об'єктивної реальності, вписатися в навколишній світ без бажання його насильно змінити. І ви станете не тільки здоровими, але й щасливими! До речі, у цьому немає нічого нового. Адже ще древні пропонували такий шлях на щастя: «Пізнай себе!», «Зміни себе!». 


Ім'я файлу: ---
Розмір файлу: 169 kb
Викачати файл
Волшебная визуализация
Подолання зони комфорту: практикум
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates