Як протидіяти тарганам в нашій голові?

Анотація: Останнім часом стало популярний вислів - «У кожного в голові свої таргани».То ж давайте уважно задумаємося про власних «тарганів».Які «таргани» сидять у вас в голові?І чи не можна хоча б від деяких з них позбутися?І позбутися раз і назавжди.Важко, звичайно.А що, якщо все ж спробувати?

Відразу домовимося, що під «тарганами» ми будемо мати на увазі власні установки, деструктивні думкоформи, закостенілі погляди, стереотипи, які обіймають керівні посади нашого власного життя і часом, на жаль, заважають нам жити, не дають нам повністю розкритися, уповільнюють наш розвиток і гальмують особистісний ріст.


Ім'я файлу: -----
Розмір файлу: 162 kb
Викачати файл
Як будувати позитивну реальність?
Як вчителю зберегти сили та мати гарний настрій?
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates