Як позбавитися обмежуючих відмовок?

Анотація: Якщо ви хочете розпрощатися з колишнім неуспішним життям (негативними думками) вам необхідно вилікуватися від хвороби невдах - усіляких відмовок.

Справа в тому, що невдахи страждають від хвороби, яка отруює розум. Ця хвороба – відмовки. Кожен невдаха страждає на цю хворобу у важкій формі, більшість «середніх» людей — як мінімум у легкій формі. Саме відмовки пояснюють різницю між тим, хто рухається вперед, і тим, хто застряг на місці. Чим успішніше діє людина, тим рідше вона вдається до відмовок.

Той, хто ніде не був і нікуди не збирається, завжди тримає при собі цілу купу причин виправдання свого невтішного стану. Посередні досягнення завжди легко пояснюються – на кожне «ні» знайдеться не одне «бо».


Ім'я файлу: ---
Розмір файлу: 52 kb
Викачати файл
ЯК ПОДОЛАТИ ТРИВОЖНІСТЬ під час війни
Гіпервідповідальності стоп
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates