Як подолати сумніви та досягти свою мрію?

Анотація: Гоменюк Д В У всіх, хто думає, що у житті треба щось змінити, одночасно з цією ідеєю виникають сумніви. Якщо вас мучать думки, що ви не впораєтеся («Куди мені!»), не зможете, якщо ви почали щось змінювати і раптом вам стало страшно і незатишно – це нормально.

Адже перед тим, як небо проясниться, по ньому пливуть хмари. Перед тим, як вода заспокоїться до повної прозорості та дзеркальної гладкості, її поверхня покривається сотнею зморшок-хвиль. Перед тим, як у житті настає період ясності та впевненості у собі, обов'язково буде «зона турбулентності» – незатишності, неспокійності, болісних сумнівів у правильності власного вибору. Мучаються перед змінами всі, навіть ті, хто здається вам непохитно впевненим у собі.


Ім'я файлу: ------
Розмір файлу: 139 kb
Викачати файл
ЧИ ДІЙСНО В НАШИХ НЕГАРАЗДАХ ВИННІ БАТЬКИ?
Керуйте своїми думками
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates