Як подолати неспокій?

Анотація: Віддаємо ми собі в цьому звіт чи ні — ми дуже тривожні. Ми турбуємося по дрібницях і з приводу серйозних проблем, проте досить часто заганяємо свою тривогу в глухий кут і цим тільки ускладнюємо власне життя. Ми хизуємося і заглушаємо свою тривогу самими немислимими засобами, але від цього нам зовсім не стає легше. Це підтверджує і всесвітньо відомий філософ Сенека: «Кожна людина, яка турбується про майбутнє, буває нещасною». Але ми всі прагнемо до щастя, успіху.

Тоді давайте займемося, усуненням занепокоєння, тривожності. Адже тривожність і занепокоєння, є головною причиною багатьох негараздів та хвороб в нашому житті.Ім'я файлу: --
Розмір файлу: 85 kb
Викачати файл
Самоосвіта викладача - важлива умова підвищення йо...
Як будувати позитивну реальність?
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates