Як підвищити емоційну стійкість педагога?

​Анотація: Щоденна робота педагога є досить великим навантаженням на психіку, тому що увесь часперед ним стоять нові і складні задачі, без достатнього часу на обмірковування або розрахунку найбільш удалого рішення. Мабуть, тому майже третина педагогів вважає навчання стресовим заняттям, що призводить до апатії, депресії, песимізму, хвороб, „професійного вигорання"

Майже у кожного педагога виникають ситуації, зустріч із якими або їх очікування несе сильне емоційне напруження, якого він прагне уникнути.

До 80% педагогів знаходиться у досить напруженому стані, що вкрай негативно впливає на їх здоров'я, стосунки з учнями, ефективність навчально-виховного процесу

Ім'я файлу: матеріали лекції-------
Розмір файлу: 980 kb
Викачати файл
Ім'я файлу: Практикум--------
Розмір файлу: 106 kb
Викачати файл
Ім'я файлу: Посібник-----
Розмір файлу: 452 kb
Викачати файл
Позитивне мислення важливий чинник життєтворчості...
Практичні поради щодо подолання перешкод на шляху ...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates