Як перестати боятися і почати протидіяти пандемії?

Анотація:Працюючий в Стенфордському університеті нобелівський лауреат з хімії Майкл Левітт, розмірковуючи про перспективи пандемії нового коронавирусу, заявив, що «все буде добре».

Реальний стан речей підтверджує правильність міркувань вченого.Пандемія коронавирусу, яка спалахнула в КНР пішла там на спад. Згідно з новим прогнозом Майкла Левітта, спад хвилі нового коронавирусу відбудеться в США і в решті світу - причому вже незабаром.

«Головне, що зараз потрібно, - це контролювати паніку, страх», - сказав нобелівський лауреат. А страх у нас породжують та розповсюджують засоби масової інформації. 


Ім'я файлу: ------
Розмір файлу: 233 kb
Викачати файл
Педагогіка зауважень
Як правильно поводитися з учителями та дорослими? ...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates