Як отримати задоволення від навчання

​Анотація: Скажімо прямо, для багатьох навчання - праця важка і малоприємна. Вони з цим змирилися і тягнуть лямку просто по необхідності. Прикро, адже на таку тягомотину йде чимало років життя.
Однак ми переконані, що будь-яку справа, якою доводиться займатися, треба перетворювати в джерело радості. Як давно вже зрозуміли мудреці, мало чого є спочатку приємного або неприємного, все залежить від ставлення людини до своєї справи. Без сумніву, є сенс сформувати у себе позитивне ставлення до навчання, повірити, що це необхідне заняття можна зробити і приємним.
Створюючи такий позитивний настрій, ми діємо в злагоді з природою людини. Навчання - природний процес, властивий усьому живому, а людині особливо. Саме навчання як передача знань і умінь і зробило людину людиною. Тому в глибині душі кожного з нас живе інстинкт вчення.


pdf
Имя файла: ----1
Размер файла: 251 kb
Скачать фаил
Уроки, которые дает современная школа
Путь человека к своей сути
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates