Увага! На сайті тривають профілактичні роботи, частина контенту недоступна
( У категоріях: "Англійська мова і література", "Музика, мистецтво, художня культура", "Психологія", "Інше" може не бути файлів).

Як отримати задоволення від навчання

​Анотація: Скажімо прямо, для багатьох навчання - праця важка і малоприємна. Вони з цим змирилися і тягнуть лямку просто по необхідності. Прикро, адже на таку тягомотину йде чимало років життя.
Однак ми переконані, що будь-яку справа, якою доводиться займатися, треба перетворювати в джерело радості. Як давно вже зрозуміли мудреці, мало чого є спочатку приємного або неприємного, все залежить від ставлення людини до своєї справи. Без сумніву, є сенс сформувати у себе позитивне ставлення до навчання, повірити, що це необхідне заняття можна зробити і приємним.
Створюючи такий позитивний настрій, ми діємо в злагоді з природою людини. Навчання - природний процес, властивий усьому живому, а людині особливо. Саме навчання як передача знань і умінь і зробило людину людиною. Тому в глибині душі кожного з нас живе інстинкт вчення.


pdf
Имя файла: ----1
Размер файла: 251 kb
Скачать фаил
Уроки, которые дает современная школа
Путь человека к своей сути
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.