Як мрії стають реальністю?

Анотація: Гоменюк Д.В. Ви з задоволенням відкриваєте вранці очі і швидко «включаютеся» у вирішення свого найважливішого на даний момент завдання.

Вам не буває нудно, ви завжди знаєте, чим себе зайняти. Правильно знайдена та виконувана мета, як нафтова пляма на поверхні води, заповнює собою весь вільний простір.

Вас перестали дратувати повсякденні дрібниці: гроші, що вчасно закінчилися, віддавлена ​​в громадському транспорті нога тощо.

Навколо вас змінюється або розширюється оточення, ви раптом отримуєте доступ до спілкування з такими людьми, з якими завжди хотіли спілкуватися, і тепер не розумієте, що вони у вас знаходять. (Одного разу ви побачите, що самі стали такими, як вони.)

Все перелічене вище свідчить про те, що ви правильно йдете до своєї мрії.


Ім'я файлу: ---
Розмір файлу: 260 kb
Викачати файл
ШЛЯХ ДО ЗДОРОВ’Я РОЗУМНОЇ ЛЮДИНИ
ЧИ ДІЙСНО В НАШИХ НЕГАРАЗДАХ ВИННІ БАТЬКИ?
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates