Як мотивувати дітей до співробітництва: практичні поради

Анотація: спіавтор Гоменюк Д.В.  Досить часто дітей контролюють й стимулюють, головним чином, загрожуючи покаранням. Якщо дитина поводиться не так, як треба, або відмовляється йти на співробітництво, більшість батьків інстинктивно прибігають до погроз. Ми говоримо або маємо на увазі наступне: «Якщо ти не будеш слухатися, то тобі буде погано» або «Якщо ти не перестанеш ревіти, то я …». Малюк повинен зрозуміти, що буде покараний, якщо не стане слухатися, для цього його шльопають або грізно на нього дивляться. Його стримують, загрожуючи позбавленнями, насильством або болем.

Страх начебто й непогано працює як стримуючий фактор, але він не збуджує у дитині природного прагнення співробітничати з батьками й допомагати їм.


Ім'я файлу: ----2
Розмір файлу: 26 kb
Викачати файл
Батьки і школа: час змін
Пора прекратить мешать ребенку развиваться
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates