Як допомогти собі «піднятися»?

Анотація: Спіавтор Гоменюк Д.В.

У житті відомих людей було дуже багато випадків, коли вони «падали» на шляху до своєї мети. Однак перемогти - це не означає, не впасти ні разу, перемогти - кожен раз підніматися після падіння.

А як часто Ви піднімалися після «падіння»? Не завжди? І це дуже пригнічувало вас. В цій ситуації, головне розібратися в тому, що «падіння» закономірно. І необхідно при зростанні і досягненні мети. Це так. Вони весь час будуть нас супроводжувати! Залишається тільки одне. Усвідомити причину «падінь», щоб їх не повторювати, «не наступати на граблі».

Кожен день, рік за роком, ми завжди досягаємо певних цілей. Навіть не знаючи і не думаючи про це. І будь-який момент на їх досягнення діють все ті ж закономірності ... І якщо перед вами виникла «непереборна» перешкода, то перестаньте битися лобом об «стіну», як муха об скло! Починайте вчитися як його долати.


Имя файла: ---1
Размер файла: 26 kb
Скачать фаил
Як змінити картину світу, своє життя?
Як подолати страх?
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates