Як, активізувати пізнавальні інтереси студентів коледжу, дистанційно з навчального предмета «Біологія і екологія»?

Анотація: Дистанційно, активізація пізнавальних інтересів повинна задовольняти освітні та професійні потреби кожного студента, відповідно до його здібностей, інтересів і можливостей. Важлива правильна організація навчального матеріалу, яка позбавляє і викладача і студента зайвої витрати часу і сил на вивчення другорядного, неважливого, а концентрує увагу на необхідному з використанням посилання на підручник, презентації, відео, тести онлайн. 

Самостійне застосування знань у новій ситуації, пошуку додаткової інформації, сприяє зростанню потреби навчання, мотивації пізнавальної діяльності. Прикладом є дистанційний підхід вивчення теми : « Профілактика неінфекцйних захворювань людини».

Имя файла: --
Размер файла: 411 kb
Скачать фаил
«Активізація пізнавальних інтересів студенті...
Інструкція для виконання практичної роботи "Оцінка...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates