Увага! На сайті тривають профілактичні роботи, частина контенту недоступна
( У категоріях: "Англійська мова і література", "Музика, мистецтво, художня культура", "Психологія", "Інше" може не бути файлів).

Використання оздоровчих технологій в освітньому середовищі як засіб формування здорової і гармонійної особистості

Методика біоадекватного викладання предметів художньо-естетичного циклу в освітньому середовищі є одним з ефективних методів навчання і зорієнтована на розвиток цілісного мислення дитини. Сутність цієї методики лежить у створенні комфортних умов через релаксацію, активну діяльність і закріплення навчального матеріалу. На уроках художньо-естетичного циклу гармонійним та формуючим ефектом здоров'я особистості дитини відіграє така сучасна оздоровча технологія, як арт-терапія, яка заснована на образотворчому мистецтві. Її основне завдання полягає в розвитку самовираження і самопізнання дитини. Тому, сьогодні, використання оздоровчих технологій в навчально-виховному процесі, сприяє формуванню духовному та фізичному розвитку дитини і є основним засобом становлення здорової та гармонійної особистості. 

Формування духовності на уроках мистецтва
Писанка – це символ України, душа українського нар...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.