"Використання онлайн-сервісу Kahoot! на гурткових заняттях" - методична розробка для керівників гуртків військово-патріотичного спрямування

Анотація: Позашкільні навчальні заклади мають великі можливості для впровадження ІКТ, які надають знання, формують вміння за інтересами, створюють умови для розвитку творчого потенціалу дітей і підлітків. Використання у навчально-виховному процесі позашкільних навчальних закладів ІКТ сприяє гармонійному формуванню творчої та діяльнісної особистості вихованця, та підвищенню професійної компетентності педагога. Одним з дієвих та цікавих для дітей інструментів ІКТ є онлайн-сервіс Kahoot!.

Мета роботи:

1. Удосконалення професійної майстерності педагогів у сфері розширення освітнього простору засобами інформаційно-комунікаційних технологій.

2. Залучення педагогів до створення інформаційного освітнього простору, що об'єднує педагогів, вихованців та їх батьків за близькими до педагогіки проблемами для акумулювання ідей та об'єднання можливостей.

3. Стимулювання керівників гуртків до самостійного поглибленого розширення знань шляхом вивчення сучасних педагогічних технологій.

4. Пошук та підтримка керівників гуртків як педагогів-творців та педагогів-дослідників, сприяння впровадженню їхніх розробок, ідей у педагогічну практику керівників гуртків.

5. Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в діяльність позашкільного навчального закладу, використання інформаційних технологій на заняттях гуртків, зокрема, використання онлайн-сервісу Kahoot!..

Завдання роботи:

1. Формувати повноцінну особистість, яка володіє сучаснимиінформаційно-комп'ютерними технологіями.

2.Виховувати віддане ставлення до Батьківщини - України.

3. Сприяти розвитку національних традицій, звичаїв і обрядів.

4.Сприяти утвердженню духовних цінностей запорізьких козаків:

Категорія користувачів, на яку розрахований матеріал:

учні 5-11 класів, їх батьки, дідусі та бабусі.


Имя файла: 2020
Размер файла: 9.4 mb
Скачать фаил
Флора закритих приміщень
З досвіду роботи. Освітній ефект самостійних занят...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates