Використання кросфіту у фізичної культурі учнів старших класів: методичні рекомендації

Анотація: У методичних рекомендаціях розкриваються основні питання організації, змісту та методики проведення занять з прикладної фізичної культури з використанням кросфіту у процесі навчальних, додаткових та самостійних занять у школі.

Впровадження вправ кросфіту модернізує систему фізичного виховання учнів старших класів, підвищить рівень загальної фізичної підготовленості, підготовить молодь до трудової діяльності та службі у Збройних Силах України. Методичні рекомендації містять концепцію для навчальних закладів з прикладної фізичної культури, зокрема,кросфіту, яка цілеспрямовано формується й удосконалюється в ході навчальних занять, вирішуючи проблеми виховання молоді.


Имя файла: -796_4
Размер файла: 1.1 mb
Скачать фаил
Вплив шкідливих звичок на організм та професіоналі...
Спортивне свято "Як Зима з Весною зустрічались"
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates