Виховний захід «Моя країна – рідна Україна» присвячений 30-й річниці Незалежності України

Анотація: Виховний захід «Моя країна – рідна Україна» присвячений 30-й річниці Незалежності України та містить цікаві відомості про виникнення державності, її розвиток та труднощі, які здолала Україна на цьому тернистому шляху. А також має на меті продемонструвати учням красу й неповторність української природи, багатство й велич української мови; виховувати любов до рідної землі; бажання розмовляти рідною мовою; прищеплювати гордість за український народ, який має славне минуле й багату творчу спадщину наших славних земляків та значення її в історії української культури.

За допомогою поданого матеріалу можна збагатити інформаційне тло позакласних виховних заходів, а також донести відомості в цікавій нестандартній формі, що сприятиме покращенню якості знань, підвищенню пізнавальної активності учнів.
Матеріал рекомендований для викладачів української мови та літератури, класних керівників для проведення позакласних виховних заходів.

pdf
Имя файла: -------
Размер файла: 1.2 mb
Скачать фаил
Виховні заходи
Шевченкове слово в віках не старіє
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates