Виховний захід " Моя бабуся " .

Анотація: Мета заходу - Виховувати любов і повагу до старших членів родини – бабусь. Вчити дітей поважати життєвий досвід старших членів родини, прислухатися до їхніх порад, допомагати їм .Відроджувати звичаї і обряди нашого народу , примножувати його традиції.
Свято проводиться в актовому залі, який оформлений за зразком бабусиної світлиці. На стінах – виставка дитячих малюнків на тему "Моя бабуся", народні приказки і прислів'я про бабусь ; рушники , домоткані килими; гарно написаний плакат з назвою свята.Гості розсаджені так, щоб бабусі сиділи в центрі, а дітки вільно могли до них підходити. Всі інші розсаджені буквою «П».


Имя файла: -
Размер файла: 75 kb
Скачать фаил
Урок з української мови для 3 класу на тему: "Закр...
Коучінг як інтерактивна технологія в освіті
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates