Виховні заходи

Анотація:  мабуть з дитинства ми мріяли бути щасливими. Але, щоб досягти омріяного щастя і займатися тим, до чого лежить душа і є хист, ми повинні мати рівні можливості для навчання, лікування, створення сім'ї, здобуття професії, отримання цікавої і добре оплачуваної роботи, незалежно від того, якої ти статі – хлопець чи дівчина.

Сьогодні дедалі частіше ми чуємо слова: "гендер", "гендерна рівність". А що таке "гендер"? Слово "гендер" вперше з'явилося в 70-ті роки минулого століття для опису соціально визначених характеристик чоловіків і жінок. Саме вихованню гендерної рівності присвячую збірку гендерночутливих годин спілкування.

Имя файла: ----
Размер файла: 684 kb
Скачать фаил
Допоможімо Світлофору!
Ігрова програма для дітей 6-10 років "Морська приг...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates