Видозміни пагона. 6 клас.

Мета уроку: ознайомити учнів з видозмінами пагона; довести наявність спільних ознак у надземних і підземних частинах пагонів; з'ясувати значення видозмінених пагонів у житті рослин і людини;
розвивальна: формувати навички проведення досліджень, спостережень, уміння аналізувати, робити висновки; виховувати готовність до охорони природи.
Обладнання та матеріали: підручник, зошити, таблиця « Видозміни пагонів », натуральні об'єкти ( бульби картоплі, цибулини цибулі ріпчастої, кореневищі пирію, кімнатні квіти і т.д. ), лабораторний інвентар, роздавальні картки, ілюстрації, мультимедійні презентації.


Имя файла: -
Размер файла: 153 kb
Скачать фаил
Методическая разработка внеклассного мероприятия п...
Кров, її склад та функції. 8 клас.
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates