Впровадження сучасних технологій у викладанні предмету «Штучні споруди» у Житомирському автодорожньому коледжі Національного транспортного університету

  • Анотація: Специфіка підготовки майбутніх фахівців дорожньої галузіу ВНЗ в сучасних умовах потребує часткової відмови від існуючої системипідготовки і перехід до нової моделі неперервної професійної підготовкимайбутніх спеціалістів. Одним з основних чинників, що впливають на зміст і технологію підготовки фахівців, є інтеграція вищої професійної освіти у світову систему при збереженні й розвитку досягнень та традицій української вищої школи.
  • Найбільш поширеними педагогічними технологіями є:особистісно орієнтована,модульна,інформаційно-комунікаційна,комп'ютерна, проблемне навчання, кейс-технологія та ін.
  • В основі особистісно орієнтованої технології навчання - особистість того,
  • хто навчається, створення комфортних, безконфліктних умов для її навчання.

Имя файла: -..-201_20190313-082459_1
Размер файла: 2.1 mb
Скачать фаил
Бінарний урок-гра з слюсарної справи та матеріалоз...
Методична розробка на основі відкритого заняття г...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates