"Впровадження елементів інноваційних технологій з метою самовдосконалення і самореалізації особистості учня в освітньому середовищі"

Анотація: 

Педагогічна ідея досвіду полягає в організації творчої діяльності учнів з метоюїх особистісної самореалізації та самовдосконалення. Приведені приклади творчих завдань на різних етапах уроків та позаурочний час , що ініціюють дитячу діяльність.Представлені різні види завдань для самостійної творчої, дослідницької роботи. Длярозвитку та самореалізації компетентної особистості школяра вчителем створена цілісна, самодостатня, педагогічно доцільна модель комплексної педагогічної підтримки творчої самореалізації школяра, яка складається з:

- навчання учнів основам творчої самореалізації;

- створення організаційних, педагогічних і психологічних механізмів, що забезпечують чітку і активну діяльність педагогів і учня щодо розвитку інтелекту, мотивації до навчання, самонавчальних навичок;

- оперативне та об'єктивне вимірювання та оцінка динаміки перебігу самореалізації.


Имя файла: --
Размер файла: 125 kb
Скачать фаил
Розв'язування квадратних нерівностей. Тест алгебра...
"Час"
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates