Вправи з української мови у 3 класі для розвитку пізнавальної активності та творчості учнів

​Анотація: Виклики часу зумовили розроблення концептуальних засад реформування середньої освіти – документа, який проголошує збереження цінностей дитинства, необхідність гуманізації навчання, особистісного підходу, розвитку здібностей учнів, створення навчально-предметного середовища, що в сукупності забезпечують психологічний комфорт і сприяють вияву творчості дітей.

Метою ж повної загальної освіти, як сказано у Проекті Закону України «Про освіту», є різнобічний розвиток, виховання і соціалізація особистості, здатної до життя в суспільстві, що має прагнення до самовдосконалення і навчання впродовж життя.
З раннього дитинства можна навчити дитину системно думати про об'єкти навколишнього світу, розв'язувати задачі творчого характеру, придумувати казки, віршики та багато іншого. Багаторічний досвід свідчить, що дитина, яка оволоділа основними розумовими операціями ТРВЗ, успішно адаптується до школи незалежно від системи навчання. Діти вміють і хочуть вчитися. Вони характеризуються високим рівнем пізнавальної активності, яскраво вираженим творчим мисленням.
У Державному стандарті початкової освіти однією з основних освітніх галузей визначено мовно-літературну, як ту, що розвиває здатність людини постійно спілкуватися рідною мовою.
Ось чому, розроблені мною вправи для уроків української мови викликані, насамперед, необхідністю удосконалювати пізнавальну активність на уроці, виховувати любов до рідного слова, забезпечувати високий рівень оволодіння усним і писемним мовленням.


Имя файла: 5b30f70fa
Размер файла: 52 kb
Скачать фаил
Розробка години спілкування "Безпечні місця для іг...
Готуємося до НУШ: співучителювання. Ранкові зустрі...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates