Увага! На сайті тривають профілактичні роботи, частина контенту недоступна
( У категоріях: "Англійська мова і література", "Музика, мистецтво, художня культура", "Психологія", "Інше" може не бути файлів).

Вправи з української мови розвивально-навчального курсу по технології ТРВЗ

​Анотація: Виклики часу зумовили розроблення концептуальних засад реформування середньої освіти – документа, який проголошує збереження цінностей дитинства, необхідність гуманізації навчання, особистісного підходу, розвитку здібностей учнів, створення навчально-предметного середовища, що в сукупності забезпечують психологічний комфорт і сприяють вияву творчості дітей.

Метою ж повної загальної освіти, як сказано у Проекті Закону України «Про освіту», є різнобічний розвиток, виховання і соціалізація особистості, здатної до життя в суспільстві, що має прагнення до самовдосконалення і навчання впродовж життя.
З раннього дитинства можна навчити дитину системно думати про об'єкти навколишнього світу, розв'язувати задачі творчого характеру, придумувати казки, віршики та багато іншого. Багаторічний досвід свідчить, що дитина, яка оволоділа основними розумовими операціями ТРВЗ, успішно адаптується до школи незалежно від системи навчання. Діти вміють і хочуть вчитися. Вони характеризуються високим рівнем пізнавальної активності, яскраво вираженим творчим мисленням.
У Державному стандарті початкової освіти однією з основних освітніх галузей визначено мовно-літературну, як ту, що розвиває здатність людини постійно спілкуватися рідною мовою.
Ось чому, розроблені мною вправи для уроків української мови викликані, насамперед, необхідністю удосконалювати пізнавальну активність на уроці, виховувати любов до рідного слова, забезпечувати високий рівень оволодіння усним і писемним мовленням.


Имя файла: 5b2c9f566
Размер файла: 52 kb
Скачать фаил
Готуємося до НУШ: співучителювання. Ранкові зустрі...
Розробка години спілкування "Про чистоту хто всюди...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.