Вплив шкідливих звичок на організм та професіоналізм студентів

Актуальність дослідження

Протягом багатьох років в нашій країні стабільно високий рівень дорожньо-транспортних пригод. Кожен рік в автомобільних аваріях гинуть десятки тисяч людей. Сотні тисяч отримують травми різного ступеня тяжкості. Перш за все, слід пам'ятати, що за статистикою по вині водія відбувається близько 85% всіх автомобільних аварій. Отже, будь-який вплив на водія або відволікаючий його фактор є великою небезпекою.

П'яний водій за кермом автомобіля - це надзвичайна подія. Він створює загрозу для життя і здоров'я всіх учасників дорожнього руху. Однак пияцтво на автомобільному транспорті незважаючи на постійну боротьбу з ним все ще залишається невирішеною проблемою. Алкоголь є найбільш частою причиною ДТП.

П'янство та алкоголізм завдають великої економічної, соціальної та моральної шкоди суспільству. Люди, які зловживають алкоголем, частіше хворіють, допускають брак в роботі, через них стаються аварії і травми (20% побутового і 46% вуличного травматизму). Через провину п'яних водіїв все частіше трапляються дорожньо-транспортні пригоди (72,5%). Важким соціальним наслідком алкоголізму є його тісний зв'язок зі злочинністю – 96% правопорушень здійснюється особами в стані алкогольного сп'яніння.

Чи може куріння під час водіння автомобіля впливати на безпеку дорожнього руху? Згідно з дослідженнями японських експертів, в 1-2% випадків від загального числа дорожніх пригод, саме куріння за кермом стало причиною аварії. Французькі дослідники стверджують, що показник і того більше - він дорівнює 5 відсоткам. Якщо підвести підсумок, ми отримаємо сумну статистику - щороку майже півтори тисячі чоловік гине через куріння водія під час водіння, але ж ці життя можна було врятувати, якби була заборона на куріння під час водіння транспортом!

Сьогодні гостро постає питання про здоров'я підростаючого покоління. Ситуація зі споживанням тютюну та алкоголю серед молоді продовжує залишатися дуже складною. За останніми даними вона просто катастрофічна. Результати численних досліджень показують існування стійкої тенденції до значного і постійного зростання вживання цих шкідливих речовин молоддю. Місця масової розваги молоді на сьогодні є основними місцями поширення наркотиків, цигарок та алкоголю. Стан здоров'я підростаючого покоління - найважливіший показник благополуччя суспільства і держави, що відображає не тільки справжню ситуацію, а й дає точний прогноз на майбутнє.Трудові ресурси країни, її безпеку, політична стабільність, економічний добробут, і морально- етичний рівень населення безпосередньо залежать від стануздоров'я молоді.

У зв'язку з цим перед суспільством постала проблема виховання людини, яка прагне до здорового способу життя. Дослідження впливу шкідливих звичок на організм людини, можливості їх профілактики - є дуже актуальним для сучасного суспільства, цим пояснюється вибір нашої теми. Враховуючи майбутню професію студентів автотранспортного коледжу, ми переконані у важливості нашої роботи. Тільки здорові люди можуть виробляти матеріальні блага, успішно вчитися і стати працездатними фахівцями.

Мета даної наукової роботи

 • 1.Привернути увагу молоді до проблеми шкідливих звичок;
 • 2.Виявлення стану даної проблеми в нашому навчальному закладі;
 • 3.Вивчення теоретичних аспектів, природи шкідливих звичок молоді, їх вплив на організм студентів;
 • 4.Виявлення взаємозв'язку впливу шкідливих звичок на професіоналізм.

Об'єктдослідження: студенти автотранспортного коледжу у віці 15-17 років.

 • Предмет: вплив шкідливих звичок на організм та професіоналізм студентів.

 • Завдання:
 • 1.Вивчити літературу з даної теми;
 • 2.Проаналізувати вплив кожної шкідливої звички на організм;
 • 3.Узагальнити отримані знання;
 • 4.Провести анкетування серед студентів автотранспортного коледжу;
 • 5.Вивчити як шкідливі звички впливають на професіоналізм водіїв.

 • Гіпотеза: ми вважаємо, що дані шкідливі звички глибоко вкорінені серед молоді. Якщо ми будемо знати, чим загрожують нам шкідливі звички, то ми будемо дбайливо ставитися до свого здоров'я, а отже підвищувати свій професіоналізм.

 • Етапи роботи:
 • 1.Розробити анкету длядослідження наявності шкідливих звичок у студентів автотранспортного коледжу;
 • 2.Проаналізувати результати анкетування;
 • 3.Вивчити вплив шкідливих звичок на організм;
 • 4.Зняти відеоролик-рекламу на тему: «Зроби правильний вибір!»;
 • 5.Виявити, як шкідливі звички впливають на професіоналізм водіїв.


Имя файла: ----
Размер файла: 38 kb
Скачать фаил
Використання кросфіту у фізичної культурі учнів ст...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates