Впевненість - це впевнене спілкування

Анотація: Гоменюк Д.В. Багатьом людям для вироблення впевненості в собі не вистачає простих навичок спілкування. Щоб освоїти ці прості навички, досить регулярно застосовувати кілька ефективних технік і прийомів. Вони чудово зарекомендували себе на практиці і діють безвідмовно. Але тільки в тому випадку, якщо ви виконуєте дві важливі умови!

По-перше, все техніки необхідно знати «назубок». Прочитайте їх кілька разів опис, запам'ятайте, вивчіть напам'ять!

По-друге, техніки потрібно обов'язково застосовувати на практиці. Тільки на практиці ми виробляємо реальні навички поведінки! Маючи в голові готовий арсенал засобів успішного спілкування, ви, так чи інакше, почнете ними користуватися. Використання цих засобів (технік) збільшує свободу вашого вибору і допомагає їх застосовувати. Розглянемо їх.


Ім'я файлу: -----
Розмір файлу: 67 kb
Викачати файл
ЩО ОЗНАЧАЄ УСПІХ?
ПРИЙШЛА ПОРА ПРОСНУТИСЯ ТА БУТИ СОБОЮ
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates