Вивчення стану викладання та рівня навчальних досягнень учнів з інформатики в закладах освіти Недобоївської об'єднаної територіальної громади

​Анотація: Згідно плану роботи відділу освіти Недобоївської сільської ради на 2018 рік в квітні 2018 року вивчався стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів з інформатики в закладах освіти, підпорядкованих Недобоївській сільській раді.

Метою вивчення курсу інформатики є формування теоретичної бази знань учнів та практичних навичок використання засобів сучасних інформаційних технологій у повсякденній практичній, науково-пізнавальній діяльності учнів.
Отже, метою вивчення є:
- визначення рівня знань, умінь і навичок учнів з інформатики в школах моніторингового дослідження;
- вивчення рівня сформованості основних видів діяльності школярів на уроках інформатики, передбачених державними стандартами загальної освіти;
- визначення дотримання вчителями інформатики основних дидактичних принципів навчання предмета.
Даний матеріал «Вивчення стану викладання та рівня навчальних досягнень учнів з інформатики» стане в нагоді колегам, зокрема, керівникам методичних об'єднань вчителів технологічних та інформаційних дисциплін. 


Имя файла: 5b0cd08250
Размер файла: 604 kb
Скачать фаил
Имя файла: 5b0cd15ec58
Размер файла: 2.6 mb
Скачать фаил
Розв'язування компетентнісних задач
Екологічний челлендж "Еко-інформатика"
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.