Вивчення стану викладання та рівня навчальних досягнень учнів з інформатики в закладах освіти Недобоївської об'єднаної територіальної громади

​Анотація: Згідно плану роботи відділу освіти Недобоївської сільської ради на 2018 рік в квітні 2018 року вивчався стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів з інформатики в закладах освіти, підпорядкованих Недобоївській сільській раді.

Метою вивчення курсу інформатики є формування теоретичної бази знань учнів та практичних навичок використання засобів сучасних інформаційних технологій у повсякденній практичній, науково-пізнавальній діяльності учнів.
Отже, метою вивчення є:
- визначення рівня знань, умінь і навичок учнів з інформатики в школах моніторингового дослідження;
- вивчення рівня сформованості основних видів діяльності школярів на уроках інформатики, передбачених державними стандартами загальної освіти;
- визначення дотримання вчителями інформатики основних дидактичних принципів навчання предмета.
Даний матеріал «Вивчення стану викладання та рівня навчальних досягнень учнів з інформатики» стане в нагоді колегам, зокрема, керівникам методичних об'єднань вчителів технологічних та інформаційних дисциплін. 


Имя файла: 5b0cd08250
Размер файла: 604 kb
Скачать фаил
Имя файла: 5b0cd15ec58
Размер файла: 2.6 mb
Скачать фаил
Розв'язування компетентнісних задач
Екологічний челлендж "Еко-інформатика"
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates