"Вивчення педагогічного досвіду та спадщини видатних педагогів із метою піднесення національної освіти й виховання та збереження автентичності."

​Анотація: Метою України ХХІ століття у галузі освіти є створення оновленої Української школи для всебічного розвитку особистості і творчої самореалізації кожної дитини, виховання покоління людей, які будуть ефективно працювати і навчатися впродовж життя, зберігати й примножувати цінності національної культури і громадянського суспільства, розвивати й зміцнювати суверенну, незалежну, демократичну, соціальну, правову Україну, як невід'ємну складову європейської та світової спільноти. Вивчення педагогічного досвіду та спадщини видатних педагогів минулих історичних епох стане у пригоді на обраному сучасною Україною шляху. Саме вивчення і дослідження педагогічних досягнень минулих поколінь допоможе формуванню у собі і своєму оточенні глибокого патріотизму заради виховання і міцного утвердження почуття національної гідності та гордості за власну Батьківщину, бажання служити їй, берегти її, будувати її майбутнє для наступних поколінь.


Имя файла: 5b3c875d349
Размер файла: 34 kb
Скачать фаил
Театралізована ігрова програма для учнів молодшої ...
Науково-дослідницька роботи з теми: «Психологічна ...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates