Увага! На сайті тривають профілактичні роботи, частина контенту недоступна
( У категоріях: "Англійська мова і література", "Музика, мистецтво, художня культура", "Психологія", "Інше" може не бути файлів).

"Вивчення педагогічного досвіду та спадщини видатних педагогів із метою піднесення національної освіти й виховання та збереження автентичності."

​Анотація: Метою України ХХІ століття у галузі освіти є створення оновленої Української школи для всебічного розвитку особистості і творчої самореалізації кожної дитини, виховання покоління людей, які будуть ефективно працювати і навчатися впродовж життя, зберігати й примножувати цінності національної культури і громадянського суспільства, розвивати й зміцнювати суверенну, незалежну, демократичну, соціальну, правову Україну, як невід'ємну складову європейської та світової спільноти. Вивчення педагогічного досвіду та спадщини видатних педагогів минулих історичних епох стане у пригоді на обраному сучасною Україною шляху. Саме вивчення і дослідження педагогічних досягнень минулих поколінь допоможе формуванню у собі і своєму оточенні глибокого патріотизму заради виховання і міцного утвердження почуття національної гідності та гордості за власну Батьківщину, бажання служити їй, берегти її, будувати її майбутнє для наступних поколінь.


Имя файла: 5b3c875d349
Размер файла: 34 kb
Скачать фаил
Театралізована ігрова програма для учнів молодшої ...
Науково-дослідницька роботи з теми: «Психологічна ...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.