Компетентнісний підхід у підготовці кваліфікованих робітників

Анотація: Для успішної професійної підготовки високо кваліфікованих фахівців в нових соціально – економічних умовах на перший план виходить компетентність учня, його компетенції, тобто здатність до самостійного прийняття рішень і доведення їх до виконання. А значить необхідно шукати нові підходи до проектування змісту і умов його реалізації при підготовці кваліфікованих робітників.

Актуальність проблеми, що розглядається, визначена потужним розвитком промисловості в нашому місті, динамічним оновленням металургійного виробництва, яке гостро потребує кваліфікованих робітників. Це можливо лише при тісній співпраці освітнього закладу з конкретним виробництвом; створення таких умов професійної підготовки, що сприятиме формуванню ключових та наскрізних професійних компетенцій майбутніх кваліфікованих робітників металургійного профілю.

Об'єкт дослідження – професійна підготовка кваліфікованих робочих. Суб'єкт дослідження – проектування змісту підготовки спеціалістів на основі компетентнісного підходу.


Имя файла: --
Размер файла: 47 kb
Скачать фаил
Методична розробка засідання гуртка “Ерудит” на т...
Проєкт: «Сила Сонця та можливості її використання»
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates